Okna dachowe

Od okien dachowych zależy w dużym stopniu klimat pomieszczeń znajdujących się na poddaszu. Odpowiednie doświetlenie i funkcjonalność to kluczowe elementy, które będą miały wpływ na nasze późniejsze samopoczucie i komfort użytkowania pokoi usytuowanych w szczytowej kondygnacji.

Dlatego wybierając stolarkę okienną na poddasze, pomyślmy, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej i które okaże się efektywne w przypadku konkretnej konstrukcji.

Częstym problemem spotykanym podczas adaptacji najwyższego piętra budynku są skosy i związane z nimi niedogodności. Dachy wielospadowe, chociaż wpływają na atrakcyjność budynku,  zazwyczaj utrudniają dopływ światła do wnętrz. Z tego powodu bardzo ważne jest zadbanie o odpowiednią ilość przeszkleń. Ostatnio chętnie wybieranym i stosowanym rozwiązaniem są okna połaciowe, które można dobrać odpowiednio do rodzaju i przeznaczenia pomieszczenia.

Jeśli potrzebujecie Państwo specjalistycznej porady przy wyborze idealnego rozwiązania do Waszego domu, zapraszamy do firmy Omega. W naszym centrum znajdziecie okna dachowe (Lublin, Kielce, Rzeszów, Srebrzyszcze koło Chełma – tutaj mamy swoje siedziby). Świadczymy również usługi montażowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *