Kontakt

20-380 Lublin, ul. Głuska 86

tel. (081) 75-18-000

fax (081) 75-19-409
e-mail: info@omega.lublin.pl

e-mail: sekretariat@omega.lublin.pl

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 7:00 – 17:00
sob.: 7:00 – 14:00

 

 

OMEGA NMB Sp. z o.o.

OMEGA – Nowoczesne Materiały Budowlane Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie
Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr 0000026087
NIP: 946-23-20-821
REGON: 432290199
Kapitał zakładowy: 670 000 PLN
Rachunek bankowy: Bank BGŻ S.A. 06 2030 0045 1110 0000 0176 1420

ZARZĄD

Roman Tarnowski/Prezes/– rt@omega.lublin.pl   601 272 992

.

CENTRALA

Bożena Górecka/Główny księgowy/- bgorecka@omega.lublin.pl   691 972 999

Monika Targońska/Księgowa/– monika@omega.lublin.pl   697 890 777

Joanna Żak  /Dział logistyki/– logistyka@omega.lublin.pl   691 691 390

Jacek Wójcik /Dział marketingu i reklamy, komercjalizacja obiektu/ – jw@omega.lublin.pl 516 249 699

.

DZIAŁ HANDLU

Roger Grądzki– roger@omega.lublin.pl   500 115 525

Jacek Skiba / Doradca techniczno-handlowy/– jacek@omega.lublin.pl   609 999 160

Dominika Nowosad /Kierownik działu sprzedaży/ dominika.nowosad@omega.lublin.pl 605-888-438

Bogdan Cieślak /Doradca Techniczny/– bogdan@omega.lublin.pl   785 013 779

Agnieszka Kulczycka /Doradca Techniczny/ – agnieszka.kulczycka@omega.lublin.pl 603-666-296

Eugeniusz Szymanek /Przedstawiciel handlowy/ eugeniusz.szynamek@omega.lublin.pl 691-971-999

Dawid Plewik /Przedstawiciel handlowy/ dawid.plewik@omega.lublin.pl 691 777 633

Tomasz Poniewazik /Doradca techniczno-handlowy/ tomek.p@omega.lublin.pl 693-970-900

 

MAGAZYN

Andrzej Grochowicz / Kierownik magazynu/– magazyn@omega.lublin.pl

.

DZIAŁ USŁUG DEWELOPERSKICH

Roman Tarnowski  – rt@omega.lublin.pl   601 272 992

 

DZIAŁ TECHNICZNY

Grzegorz Tarnowski / Inspektor ds. BHP/– 609 555 495


 

CHEŁM

OMEGA Plus Sp. o.o.

OMEGA Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmie
Sąd Rejonowy w Lublinie XI Wydział Gospodarczy
KRS nr 0000094710
NIP: 5631811957
Kapitał zakładowy: 350 000 PLN
Rachunek bankowy: PKO BP  60 1020 3147 0000 8502 0087 8421

Dorohuska 40, 22-100 Srebrzyszcze
tel./fax (082) 5 655 655

e-mail: omegaplus@omegaplus.eu, www.omegaplus.eu

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 7:00 – 18:00
sob.: 7:00 – 14:00

 

laoader